Forum www.poloniaurugwaj.fora.pl Strona Główna www.poloniaurugwaj.fora.pl
Polacy w Urugwaju.
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dzien dobry, chcialbym sie przedstawic.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.poloniaurugwaj.fora.pl Strona Główna -> Kto pyta... / Quien lengua ha...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kris66




Dołączył: 10 Kwi 2017
Posty: 3
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Norwegia

PostWysłany: Pon 23:55, 10 Kwi 2017    Temat postu: Dzien dobry, chcialbym sie przedstawic.

Dzien dobry,
mam na Imie Krzysztof i wlasnie zarejestrowalem sie na forum o Urugwaju.
Od wielu lat mieszkam w Norwegi i osiagnalem tu dosc sporo jak na moj wiek i to ze przyjezdzajac do Norwegii nie znalem ani slowa w tym jezyku.
Dzis zastanawiam sie nad kolejna i chyba juz ostatnia zmiana w swoim zyciu a nikt inny chyba nie przekona mnie bardziej niz ci ktorzy zrobili ten krok wczesniej i maja swoj wlasny poglad na ten temat.
Oczywiscie na dzien dzisiejszy to jakby ziarno rzucone w ziemie z ktorego nie wiadomo co wyrosnie Very Happy
Z zawodu jestem zlotnikiem - mistrzem zlotniczym a w Norwegi zdobylem zawod trudny do przetlumaczenia ale to zwiazane jest z reklama wizualna, projektowaniem logo i produkcji reklam. Znam ten zawod dobrze bo jeszcze w Polsce mialem swoja firme.
To tyle tytulem wstepu i zebyscie mieli Panstwo mozliwosc poznania mojej osoby.
Pozdrawiam wszystkich i zycze spelniania marzen bo ja cale zycie staram sie to robic Razz


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maximus




Dołączył: 13 Lis 2017
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Polska, Łódź

PostWysłany: Pon 14:10, 13 Lis 2017    Temat postu: Cześć

Cześć kris66 Smile

Ja też dopiero co pojawiłem się na forum. Jestem Maximus, mieszkam w Polsce i intensywnie przygotowuję się do opuszczenia Ojczyzny z przyczyn innych niż ekonomicznych. Myślę o Urugwaju jako alternatywie dla oklepanej Irlandii. Smile


Jak Twoje poczynania z Urugwajem? Wink


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
piosylant




Dołączył: 12 Gru 2023
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 21:48, 12 Gru 2023    Temat postu:

Witam wszystkich!

Niedawno na Wykopie przeczytałem czyjąś sugestię odnośnie przeprowadzki do Urugwaju, jako jednego z najlepszych miejsc dla Polaka. Zaintrygowało mnie to i zacząłem chłonąć wszystko, co internet serwuje na temat tego kraju. Jestem w szoku. Oczywiście na plus. Myślę o przeprowadzce, jednak są to myśli odległe w czasie. Zanim zacznę udzielać się aktywnie na forum, mam do odrobienia sporo lekcji na temat Urugwaju. Mam nadzieję, że zdobędę potrzebną mi wiedzę i że nie trafię na coś, co mnie zniechęci... no i przede wszystkim - że dożyję do emerytury. Wink

Pozdrawiam wszystkich!


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez piosylant dnia Wto 21:50, 12 Gru 2023, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.poloniaurugwaj.fora.pl Strona Główna -> Kto pyta... / Quien lengua ha... Wszystkie czasy w strefie GMT - 3 Godziny
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin